Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Konkurs na najpiękniejsze oświetlenie świąteczne. Do zgarnięcia 1000 zł!

Konkurs na najpiękniejsze oświetlenie świąteczne. Do zgarnięcia 1000 zł!
20 grudnia
13:30 2017

Konkurs ogłosił prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Mogą wziąć w nim udział wszyscy pełnoletni mieszkańcy miasta Tomaszów Mazowiecki oraz firmy zlokalizowane na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, którzy udekorują – oświetlą balkon w zabudowie wielorodzinnej, nieruchomość jednorodzinną lub budynki firmowe ozdobami świątecznymi.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie od jednej do trzech fotografii oświetlonego balkonu w zabudowie wielorodzinnej, nieruchomości jednorodzinnej lub budynków firmowych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej. Na podstawie zgłoszeń, komisja konkursowa odwiedzi i oceni wskazane lokalizacje.

Zgłoszenia wraz z fotografiami (w wersji elektronicznej), należy złożyć w Wydziale Kultury, Sportu i Promocji do 31 grudnia 2017 roku, w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Najpiękniejsze oświetlenie świąteczne – kategoria …..”.

Komisja konkursowa ogłosi zwycięzców podczas koncertu noworocznego organizowanego w Tomaszowie Mazowieckim. Wyniki zostaną również opublikowane na stronie internetowej miasta www.tomaszow-maz.pl. Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 1.000 zł.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Pliki do pobrania

 

 

Źródło: UM w Tomaszowie Maz.

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu