Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wybory 2018 – Lista kandydatów do Rady Miejskiej

Wybory 2018 – Lista kandydatów do Rady Miejskiej
Wrzesień 19
13:01 2018

Do wyborów samorządowych został miesiąc. I tura odbędzie się 21 października, natomiast II tura wyborów na włodarzy dwa tygodnie później – 4 listopada. Poznajmy wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego 17884 8 6 53

 

 

Listy kandydatów

 

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KASZUBA Cezary Adam 52 Tomaszów Mazowiecki
2 BŁOŃSKI Andrzej Marek 58 Tomaszów Mazowiecki
3 MACIEJCZYK Czesław Piotr 67 Tomaszów Mazowiecki
4 ŚWIRTA Elżbieta Barbara 64 Tomaszów Mazowiecki
5 WOJTASIK Piotr 24 Tomaszów Mazowiecki
6 ZALEWSKA Izabela Wioletta 32 Tomaszów Mazowiecki
7 BORKOWSKI Wiesław Józef 65 Tomaszów Mazowiecki
8 FRANCZAK Aneta 25 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUCHARSKI Piotr 40 Tomaszów Mazowiecki
2 SMYK Maria Magdalena 36 Tomaszów Mazowiecki
3 WALASIK Agnieszka Maria 41 Tomaszów Mazowiecki
4 LESIAK Zofia Wiesław 66 Tomaszów Mazowiecki
5 WODZIŃSKI Andrzej Adam 68 Tomaszów Mazowiecki
6 NAGRODZKA Ewa Edyta 47 Tomaszów Mazowiecki
7 CZECHOWSKI Tomasz Michał 54 Tomaszów Mazowiecki
8 MAJ Krzysztof Edward 56 Tomaszów Mazowiecki
9 TKACZYK-BUTRYM Dorota 52 Tomaszów Mazowiecki
10 SKORUPIŃSKI Marcin Bartłomiej 32 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUCHARSKI Sylwester Wojciech 45 Tomaszów Mazowiecki
2 ALBRECHT-GESZCZ Aneta Katarzyna 43 Tomaszów Mazowiecki
3 RADZYŃSKA Jadwiga 70 Tomaszów Mazowiecki
4 JASKUŁA Wojciech 45 Tomaszów Mazowiecki
5 BURCHARD Agnieszka Anna 30 Tomaszów Mazowiecki
6 CYMERMAN Paweł 36 Tomaszów Mazowiecki
7 SZUSTAKOWSKI Krzysztof 29 Tomaszów Mazowiecki
8 SŁOWIŃSKI Jerzy Włodzimierz 67 Tomaszów Mazowiecki
9 SZARLEJ Włodzimierz Franciszek 62 Tomaszów Mazowiecki
10 KOŻUCHOWSKA Ewa Maria 36 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ TOMASZÓW’18

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZCZĘSNA Monika Patrycja 38 Tomaszów Mazowiecki
2 TOKARSKI Jacek Tomasz 46 Tomaszów Mazowiecki
3 GOS Elżbieta 51 Tomaszów Mazowiecki
4 WÓJCIAK Rafał 42 Tomaszów Mazowiecki
5 KLIMEK Mariola Agnieszka 42 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAMIŃSKI Zbigniew Franciszek 63 Tomaszów Mazowiecki
2 WOSKOWSKA Anna 66 Tomaszów Mazowiecki
3 ROSPĘDOWSKI Grzegorz Janusz 68 Tomaszów Mazowiecki
4 MATYJEK Sebastian Konrad 38 Tomaszów Mazowiecki
5 SZMID Bogumiła 51 Tomaszów Mazowiecki
6 EISENTRAUT Grażyna Maria 61 Tomaszów Mazowiecki
7 PAWŁOWSKI Tadeusz Michał 64 Tomaszów Mazowiecki
8 WODZINOWSKI Dariusz Ireneusz 49 Tomaszów Mazowiecki
9 PANEK Martynika Lilianna 41 Tomaszów Mazowiecki
10 KRUK Krzysztof Tadeusz 59 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WITKO Marcin 47 Tomaszów Mazowiecki
2 GAJEK Ewelina 30 Tomaszów Mazowiecki
3 STAŃCZYK Beata 48 Tomaszów Mazowiecki
4 PIETRZYK Kazimierz Andrzej 66 Tomaszów Mazowiecki
5 SEREDYN Urszula Maria 59 Tomaszów Mazowiecki
6 FLAMHOLC Iwona 55 Tomaszów Mazowiecki
7 KOWALCZYK Jerzy Jacek 63 Tomaszów Mazowiecki
8 GALICKI Adam Jerzy 38 Tomaszów Mazowiecki
9 SKŁADOWSKI Bartłomiej 29 Tomaszów Mazowiecki
10 BOROWSKI Konrad Waldemar 29 Tomaszów Mazowiecki

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego 16807 8 5 50

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KRAWCZYK Cezary Jarosław 59 Tomaszów Mazowiecki
2 DWORCZAK Henryk 71 Tomaszów Mazowiecki
3 BATORSKA Izabela Beata 53 Tomaszów Mazowiecki
4 ADAMCZYK Weronika Dagmara 22 Tomaszów Mazowiecki
5 PAWLIK Tomasz Artur 48 Tomaszów Mazowiecki
6 SIERPIŃSKA Grażyna Elżbieta 65 Tomaszów Mazowiecki
7 JAKÓBCZAK Alicja Ewa 32 Tomaszów Mazowiecki
8 ŁYSAKOWSKI Tomasz Wiktor 43 Tomaszów Mazowiecki
9 KOWALCZYK Beata Magdalena 49 Tomaszów Mazowiecki
10 CZECHOWICZ Michał 38 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUMEK Tomasz 68 Tomaszów Mazowiecki
2 DĘBIEC Zbigniew Jan 62 Tomaszów Mazowiecki
3 MATUSZEWSKA Sabina Wiesława 62 Tomaszów Mazowiecki
4 WĘGLIŃSKI Antoni 73 Tomaszów Mazowiecki
5 BERNAT Jarosław 46 Tomaszów Mazowiecki
6 WOŹNIAK Katarzyna Maria 50 Tomaszów Mazowiecki
7 KACZMARCZYK Anna Elżbieta 54 Tomaszów Mazowiecki
8 PASZKOWSKI Artur Lech 40 Tomaszów Mazowiecki
9 GŁOWACKA Marta 31 Tomaszów Mazowiecki
10 SALSKI Andrzej Wiesław 66 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KLATKA Barbara Ewa 53 Tomaszów Mazowiecki
2 GRZELCZAK Łukasz Hubert 33 Tomaszów Mazowiecki
3 TRZONEK Tomasz Marcin 43 Tomaszów Mazowiecki
4 KOBALCZYK Marta Grażyna 39 Tomaszów Mazowiecki
5 PAJĄK Marian Józef 74 Tomaszów Mazowiecki
6 KUCHARSKI Michał 41 Tomaszów Mazowiecki
7 REK Magdalena Katarzyna 45 Tomaszów Mazowiecki
8 DOLIŃCZYK Beata Maria 56 Tomaszów Mazowiecki
9 KOŁODZIEJCZYK Konrad Łukasz 22 Tomaszów Mazowiecki
10 SMOLAREK Bogdan Jerzy 53 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KRZYSZTOFIK Piotr 36 Tomaszów Mazowiecki
2 BARTSCH-CIELEBON Katarzyna Anna 46 Tomaszów Mazowiecki
3 SZMIDT Jolanta Teresa 64 Tomaszów Mazowiecki
4 MARJAŃSKA Bogusława 67 Tomaszów Mazowiecki
5 MICHALECKI Michał Andrzej 42 Tomaszów Mazowiecki
6 KOWALSKI Marek Jan 43 Tomaszów Mazowiecki
7 PIETRZYK Maria Emilia 56 Tomaszów Mazowiecki
8 BUCZYŃSKI Marian 59 Tomaszów Mazowiecki
9 LECHOWICZ Arkadiusz Stanisław 71 Tomaszów Mazowiecki
10 KARP Joanna 29 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYMAŃSKA Zofia Aleksandra 31 Tomaszów Mazowiecki
2 KUCHTA Krzysztof Jan 55 Tomaszów Mazowiecki
3 WAWRO Tomasz Leszek 36 Tomaszów Mazowiecki
4 KUBIAK Marek Andrzej 39 Tomaszów Mazowiecki
5 SKRZYPCZYK Marek 53 Tomaszów Mazowiecki
6 GRABEK Monika 38 Tomaszów Mazowiecki
7 DZIUBAŁTOWSKI Krzysztof 39 Tomaszów Mazowiecki
8 PUCHALSKA Alicja Maria 62 Tomaszów Mazowiecki
9 SZUSTOROWSKA Jolanta Barbara 54 Tomaszów Mazowiecki
10 BATORSKI Jarosław Marek 29 Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego 15204 7 6 51

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BARAN Kazimierz 53 Tomaszów Mazowiecki
2 MROWIŃSKI Przemysław Piotr 38 Tomaszów Mazowiecki
3 BOROWSKI Piotr Maciej 58 Tomaszów Mazowiecki
4 GASYNA Monika Sylwia 24 Tomaszów Mazowiecki
5 JANAS-PAWŁOWSKA Ilona Małgorzata 35 Tomaszów Mazowiecki
6 FLEJTERSKI Artur Grzegorz 51 Tomaszów Mazowiecki
7 ANDRYSZKIEWICZ Agnieszka Małgorzata 42 Tomaszów Mazowiecki
8 KRZYSZTOFIK Anna Bogumiła 54 Tomaszów Mazowiecki
9 SZULC Grzegorz Jan 65 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BARAŃSKI Andrzej 59 Tomaszów Mazowiecki
2 GÓRECKI Jan Mirosław 62 Tomaszów Mazowiecki
3 GAŁEK Julita Ewa 52 Tomaszów Mazowiecki
4 WITEK Izabela Maria 41 Tomaszów Mazowiecki
5 NAWROCKI Adam 49 Tomaszów Mazowiecki
6 MOKROGULSKA Daria Magdalena 35 Tomaszów Mazowiecki
7 MAŁEK Hieronim 79 Tomaszów Mazowiecki
8 DZBANEK Arkadiusz 33 Tomaszów Mazowiecki
9 FRANCZAK Beata 54 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WITCZAK Adrian 27 Tomaszów Mazowiecki
2 KOSZARNA Sylwia Anna 41 Tomaszów Mazowiecki
3 JODŁOWSKI Michał 35 Tomaszów Mazowiecki
4 RYBARCZYK-KWIECIEŃ Natalia Agata 40 Tomaszów Mazowiecki
5 KOWALIK Krzysztof Tomasz 49 Tomaszów Mazowiecki
6 KRASOŃ Lidia Anna 48 Tomaszów Mazowiecki
7 SIELICKA Barbara Anna 53 Tomaszów Mazowiecki
8 SKŁADOWSKI Kacper Filip 31 Tomaszów Mazowiecki
9 BALICKI Robert Krzysztof 40 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ TOMASZÓW’18

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WITCZAK Anna Izabela 37 Tomaszów Mazowiecki
2 WĘGRZYNOWSKI Rafał Waldemar 43 Tomaszów Mazowiecki
3 WÓJCIK Andrzej Tadeusz 52 Tomaszów Mazowiecki
4 KWARCIANA Sandra 25 Tomaszów Mazowiecki
5 PRZYBYSZ Marta Ewa 24 Tomaszów Mazowiecki
6 ŚWINOGA Krzysztof Ryszard 45 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 POPŁAWSKA Marzanna Stanisława 51 Tomaszów Mazowiecki
2 TARKA Dorota Emilia 50 Tomaszów Mazowiecki
3 ŚWIDZIŃSKI Bartłomiej Kamil 31 Tomaszów Mazowiecki
4 BAZLER Anna Lucjana 54 Tomaszów Mazowiecki
5 PIEPRZYCKI Mariusz 31 Tomaszów Mazowiecki
6 MUSIAŁ Janina 62 Tomaszów Mazowiecki
7 BARTNIK Wojciech Bolesław 58 Tomaszów Mazowiecki
8 JÓZEFOWICZ Sławomir 61 Tomaszów Mazowiecki
9 GOŹDZIK Barbara Bożena 47 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRZEDBORA Elżbieta Anna 49 Tomaszów Mazowiecki
2 PIERŚCIŃSKI Krzysztof Władysław 66 Tomaszów Mazowiecki
3 STORCZYK Małgorzata Katarzyna 44 Tomaszów Mazowiecki
4 RYBAK Marcin 43 Tomaszów Mazowiecki
5 MADZIO Edward 52 Tomaszów Mazowiecki
6 DRZEWOSKA Agnieszka Beata 47 Tomaszów Mazowiecki
7 MATYSZEWSKI Jacek 53 Tomaszów Mazowiecki
8 MARKIEWICZ Bożena Alicja 60 Tomaszów Mazowiecki
9 SYGITOWICZ Mikołaj Marek 18 Tomaszów Mazowiecki

 


Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa