Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

5 sekund na zielone to za mało

5 sekund na zielone to za mało
Styczeń 19
13:54 2016

Witam, nie wiem czy to ważne i czy kogoś zainteresuje, ale jak na moje oko problem jest. Sprawa dotyczy świateł na pasach do skrętu w lewo przy skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z ulicami Grota-Roweckiego i Szeroką. Otóż jak Państwo zauważą w filmie bezpieczne przejechanie przez ten makabryczny, kilkusekundowy czas przy takich warunkach jakie obecnie panują na drogach graniczy z cudem. Czy można coś z tym zrobić?

Od pojawienia się zielonego światła do pojawienia się pomarańczowego, na którym za przejechanie już można dostać “ładny” mandat jest zaledwie 5 sekund. Proszę zauważyć, że na zielonym świetle udało się przejechać tylko jednemu kierowcy, dwóch pozostałych przyjechało już zagrażając i sobie i innym uczestnikom ruchu i nie chodzi tu o ich ukaranie, a o bezmyślność tych, którzy za sygnalizacje i kierowanie ruchem w tym miejscu odpowiadają.

Imię i nazwisko do wiadomości redakcji


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa