Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Agnieszka Kępa nowym Sekretarzem Miasta

Agnieszka Kępa nowym Sekretarzem Miasta
08 listopada
18:01 2023

Znamy już wyniki konkursu na stanowisko sekretarza Urzędu Miasta. Od 6 listopada funkcję te sprawuje Agnieszka Kępa. Do zadań sekretarza należy zapewnienie sprawnego funkcjonowania Urzędu Miasta, kwestie informatyczne oraz realizowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi.

Na konkurs wpłynęły 3 oferty, tylko jedna spełniała wymogi formalne. Agnieszka Kępa od 2008 roku jest pracownikiem Urzędu Miasta.  Od 2020 roku była kierownikiem Biura Kontroli w Wydziale Audytu Wewnętrznego i Kontroli. Wcześniej pracowała w Wydziale Organizacyjno – Prawnym, Wydziale Inżyniera Miasta oraz Biurze Rady. 

 

 – Pani Agnieszka Kępa jest doświadczonym pracownikiem, od lat związanym z Urzędem Miasta. Otwarta i wrażliwa na potrzeby ludzi. Jej oferta jako jedyna spełniła wszelkie wymogi formalne konkursu. Do tej pory nadzorowała wiele ważnych projektów, m.in. cyfryzacje urzędu czy też otwarcie punktu paszportowego – mówi prezydent Marcin Witko. 

Agnieszka Kępa ukończyła Administracje na Uniwersytecie Łódzkim, Audyt Wewnętrzny i Kontrole Zarządczą w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej oraz MBA w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. 

 

 


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu