Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Ambasador Indii z wizytą w zakładzie produkcyjnym Grupy Paradyż w Tomaszowie

Ambasador Indii z wizytą w zakładzie produkcyjnym Grupy Paradyż w Tomaszowie
Kwiecień 29
19:05 2014

W poniedziałek, 28 kwietnia, w Tomaszowie Mazowieckim z wizytą w Grupie Paradyż gościli: Ambasador Indii w Polsce i na Litwie – Monika Kapil Mohta oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki i Pełnomocnik Rządu ds. deregulacji gospodarczych – Jerzy Pietrewicz.

W organizację spotkania zaangażował się Departament Promocji i Współpracy Dwustronnej Ministerstwa Gospodarki, który wspiera działalność polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych. Podczas wizyty w Grupie Paradyż, Pani Ambasador i Wiceminister podjęli rozmowy z Zarządem firmy na temat potrzeby inicjowania działań na rzecz przyszłej, obustronnej współpracy. Pomimo tego, że Indie są jednym z najszybciej rozwijających się gospodarczo krajów na świecie, ich udział w polskiej wymianie handlowej jest śladowy. W tym roku przypada 60. rocznica nawiązania polsko-indyjskich stosunków dyplomatycznych.

Goście zwiedzili między innymi zakład produkcyjny Grupy Paradyż w Tomaszowie Mazowieckim oraz Multimedialne Studio Projektowe 3D w salonie firmowym. Zapoznali się także z szeroką ofertą produktową firmy, oraz najnowszymi propozycjami m.in. wielkoformatowymi, szklanymi obrazami realizowanymi z wykorzystaniem precyzyjnego druku cyfrowego. Jej Ekscelencja doceniła kompleksową automatyzację procesów produkcyjnych Grupy Paradyż, jak również nowoczesny sposób projektowania wnętrz, który istotny jest z punktu widzenia klienta finalnego.


W spotkaniu uczestniczył również Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Rafał Zagozdon oraz Pani Lucyna Jaremczuk – Główny Specjalista w Departamencie Promocji i Współpracy Dwustronnej w Ministerstwie Gospodarki.

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa