Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Budda! Cezary Pazura! Krzysztof Skiba i Big Cyc wesprą w tym roku Sztab WOŚP w Ujeździe!

Budda! Cezary Pazura! Krzysztof Skiba i Big Cyc wesprą w tym roku Sztab WOŚP w Ujeździe!
23 stycznia
17:40 2024

Znany YouTuber Budda, Cezary Pazura, Krzysztof Skiba oraz legendarne Big Cyc wesprą w tym roku działania Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ujeździe.

Prywatna brama garażu Buddy przez którą przejeżdżały najlepsze bryki w tym kraju, kultowa niewiadowska przyczepa kempingowa „Niewiadów” z limitowanej serii, którą przekaże pochodzący z Niewiadowa Cezary Pazura oraz VIPowski wstęp na backstage koncertu zespołu BIG Cyc, to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez sztab w Ujeździe.

 

Organizowane przez nas licytacje, w których udział wezmą znani i lubiani polscy twórcy – Budda, Pazura i Skiba są już dostępne w serwisie Allegro -mówi Aleksandra Wójcińska Szefowa Sztabu WOŚP Ujazd

Link do aukcji sztabu w Ujeździe: https://allegro.pl/uzytkownik/Sztabwospujazd

 

To wyjątkowa okazja dla fanów, by zdobyć unikalne przedmioty i wesprzeć 32. Finał WOŚP, który w tym roku gra z pod hasłem : „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

 

Warto zaznaczyć, że zbiórka w niewielkiej miejscowości obok Tomaszowa Mazowieckiego od lat bije rekordy pod względem zebranych środków w regionie. Z wyłączeniem dużych miast, Ujazd osiąga jeden z najwyższych wyników w całym województwie.

Tegoroczny finał WOŚP w Ujeździe potrwa aż 2 dni. Część sportowa odbędzie się w sobotę 27 stycznia, natomiast w niedzielę (28 stycznia) zaplanowano Wielki Finał z mnóstwem atrakcji, dobrą zabawą i muzyką.

 

 

Serdecznie zapraszamy Szanownych Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku gdzie publikujemy informacje o prowadzonych przez nas akcjach charytatywnych, które wpisują się w ducha Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy–  dodaje szefowa Sztabu WOŚP w Ujeździe.

Link do profilu: https://www.facebook.com/ujazdwosp

 


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu