Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Czy Twoje dziecko ma wadę wymowy? Zapraszamy na bezpłatne konsultacje logopedyczne

Czy Twoje dziecko ma wadę wymowy? Zapraszamy na bezpłatne konsultacje logopedyczne
03 marca
17:59 2015

Kiedy iść z dzieckiem do logopedy? Zdania rodziców na ten temat są jak zwykle podzielone. Jedni udają się do specjalisty z 3 latkiem inni czekają, aż problem sam zniknie.

Kiedy nasza pociecha zamienia głoski dźwięczne na bezdźwięczne: d na t (np. zamiast dymek mówi tymek), w na f (zamiast wiadro mówi fiadro), g na k (zamiast Grześ mówi krześ), b na p (zamiast babcia mówi papcia) nie wymawia którejkolwiek z samogłosek ustnych ( a, o, u, e, i, y), lub wyraźnie zniekształca np. gardłowo głoskę „r” potrzebna jest pomoc logopedyczna -mówi Neurologopeda Agata Garbacz.

Ponadto gdy niepokoją nas zamiany w budowie anatomicznej narządów mowy, mamy wątpliwości czy dziecko dobrze słyszy lub nawykowo mówi przez nos należy skonsultować się z lekarzem specjalistą.

6 marca obchodzimy Europejski Dzień Logopedy z tej okazji Gabinet logopedyczny Neurologopeda Agata Garbacz w Przychodni TomMed przy ul.Jana Pawła II 6 w Tomaszowie Mazowieckim, zaprasza przedszkolaki i dzieci klas I-III na dzień bezpłatnych diagnoz logopedycznych.

Wszystkich rodziców, którzy chcieliby rozwiać swoje wątpliwości i zasięgnąć porady specjalisty zapraszamy do zapisów pod nr.tel. 508122799. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Image courtesy of photostock at FreeDigitalPhotos.net

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange