Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Czy Twoje dziecko ma wadę wymowy? Zapraszamy na bezpłatne konsultacje logopedyczne

Czy Twoje dziecko ma wadę wymowy? Zapraszamy na bezpłatne konsultacje logopedyczne
Marzec 03
17:59 2015

Kiedy iść z dzieckiem do logopedy? Zdania rodziców na ten temat są jak zwykle podzielone. Jedni udają się do specjalisty z 3 latkiem inni czekają, aż problem sam zniknie.

Kiedy nasza pociecha zamienia głoski dźwięczne na bezdźwięczne: d na t (np. zamiast dymek mówi tymek), w na f (zamiast wiadro mówi fiadro), g na k (zamiast Grześ mówi krześ), b na p (zamiast babcia mówi papcia) nie wymawia którejkolwiek z samogłosek ustnych ( a, o, u, e, i, y), lub wyraźnie zniekształca np. gardłowo głoskę „r” potrzebna jest pomoc logopedyczna -mówi Neurologopeda Agata Garbacz.

Ponadto gdy niepokoją nas zamiany w budowie anatomicznej narządów mowy, mamy wątpliwości czy dziecko dobrze słyszy lub nawykowo mówi przez nos należy skonsultować się z lekarzem specjalistą.

6 marca obchodzimy Europejski Dzień Logopedy z tej okazji Gabinet logopedyczny Neurologopeda Agata Garbacz w Przychodni TomMed przy ul.Jana Pawła II 6 w Tomaszowie Mazowieckim, zaprasza przedszkolaki i dzieci klas I-III na dzień bezpłatnych diagnoz logopedycznych.

Wszystkich rodziców, którzy chcieliby rozwiać swoje wątpliwości i zasięgnąć porady specjalisty zapraszamy do zapisów pod nr.tel. 508122799. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Image courtesy of photostock at FreeDigitalPhotos.net

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa