Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Duże zainteresowanie Funduszami Unijnymi wśród przedsiębiorców

Duże zainteresowanie Funduszami Unijnymi wśród przedsiębiorców
Czerwiec 11
14:39 2015

Wielu Tomaszowian skorzystało w środę z pomocy Mobilnego Punku Informacyjnego Funduszy Europejskich. Każdy kto przyszedł otrzymał informacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej. 24 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie.

Głównie przychodzili przedsiębiorcy, którzy chcieliby uzyskać dofinansowanie na rozwój swojej działalności, na innowacyjność, bo na to będą środki dla przedsiębiorców. Najczęściej pytano o to jak wypełnić wniosek, jakie wymagania trzeba spełnić. Trwa jeszcze proces konsultacji dokumentów, więc szczegółowe informacje będą znane po ogłoszeniu naboru wniosków wraz z regulaminem konkursów, zachęcam więc do przychodzenia i dzwonienia do Nas i dowiadywania się, czy te informacje zostały już opublikowane i znane są szczegóły. Wiemy, że konkurs dla przedsiębiorców planowany jest w IV kwartale tego roku. – mówi Halina Zimnowoda inspektor ds informacji o funduszach europejskich z Lokalnego Punku Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bełchatowie.

Z indywidualnych konsultacji skorzystać mogą osoby z terenu Podregionu Wschodniego Województwa Łódzkiego (tj. powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, tomaszowskiego i miasta na prawach powiatu – Piotrkowa Trybunalskiego).

Kolejne konsultacje odbędą się w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. POW 10/16 (parter), 24 czerwca (tj. środa) 2015 r. w godz. 11:00 – 17:00.

Osoby zainteresowane udziałem w indywidualnych konsultacjach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i  przesłanie go na adres mailowy LPIBelchatow@lodzkie.pl lub dostarczenie do siedziby Punktu na dzień przed terminem konsultacji, do godz. 14.00.


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa