Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Jan Woźniak nowym prezesem Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej

Jan Woźniak nowym prezesem Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej
27 czerwca
16:55 2019

Rada Nadzorcza Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej w Tomaszowie Mazowieckim powołała Jana Woźniaka na funkcję prezesa zarządu spółki.

Z końcem kwietnia Waldemar Czarnecki złożył rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu ZGC w Tomaszowie Mazowieckim w związku z objęciem funkcji prezesa zarządu spółki Miejskie Sieci Cieplne w Zduńskiej Woli.

– Poszukiwania nowego prezesa zarządu trwały dość długo ze względu na ogrom wyzwań, które stoją przed Zakładem Gospodarki Ciepłowniczej – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. – Pan Jan Woźniak to specjalista w branży ciepłowniczej. Jestem przekonany, że projekty realizowane przez spółkę będą rozwijały się w dobrym kierunku, a tomaszowianie będą mieli zapewnione odpowiednie źródła energii, komfort i bezpieczeństwo dostaw w mieszkaniach, miejscach pracy oraz wypoczynku – podkreśla.

Jan Woźniak ma 59 lat. Uzyskał tytuł magistra inżyniera na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu ciepłownictwa i ogrzewania z auditingiem energetycznym. Przez dwanaście lat był prezesem zarządu spółki Energetyka Cieplna w Skierniewicach.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange