Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Kolejny kontrakt dla centrum onkologii w Tomaszowie Mazowieckim

Kolejny kontrakt dla centrum onkologii w Tomaszowie Mazowieckim
Czerwiec 12
18:01 2015

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia poinformował o kolejnym rozstrzygniętym konkursie na kontrakt. NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej uzyskało kontrakt na onkologię kliniczną.

Chodzi o finansowanie diagnostyki pacjentów leczonych onkologicznie. To czwarte rozstrzygnięcie kontraktowe dla NU-MED CDiTO.

Od 1 sierpnia 2015 r. pacjenci będą mogli korzystać z leczenia na oddziale onkologicznym bezpłatnie, także w ramach pakietu onkologicznego, w którym, przypomnijmy, świadczenia są nielimitowane. Wysokość kontraktu na 4 miesiące działalności oddziału to 62, 5 tys. zł.
Ponadto w wyniku rozstrzygniętych wcześniej konkursów ofert pacjenci będą mogli od 1 sierpnia 2015 r. korzystać w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim z pełnego leczenia w trybie chemioterapii ambulatoryjnej, szpitalnej oraz jednodniowej oraz z leczenia w poradni onkologicznej – mówi Dyrektor Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ Jolanta Kręcka

Dyrektor podkreśla również, że oddziałowi zależy, aby Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej z czasem stało się ośrodkiem, w którym leczy się chorych na raka pacjentów nie tylko w komfortowych warunkach, ale przede wszystkim kompleksowo.

W Łódzkiem objęto dotąd szybką terapią onkologiczną niemal 10 tys. pacjentów.

Przypomnijmy, przed tygodniem NFZ poinformował o wygranych przez tomaszowską onkologię konkursach na chemioterapię, leczenie szpitalne oraz opiekę ambulatoryjną.

Placówka czeka jeszcze na rozstrzygnięcie postępowania dotyczącego Poradni Onkologicznej oraz na ogłoszenie konkursu dotyczącego finansowania radioterapii.


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa