Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Muzyczno-kabaretowe show na Letniej Scenie Artystycznej (ZDJĘCIA)

Muzyczno-kabaretowe show na Letniej Scenie Artystycznej (ZDJĘCIA)
07 sierpnia
11:26 2023

Humor, energia i dużo dobrej muzyki – tak w skrócie można podsumować koncert, który odbył się 4 sierpnia na pl. Kościuszki w ramach Letniej Sceny Artystycznej. Publiczność przez niemal dwie godziny bawił Adam Snopek, pianista i kabareciarz, który przedstawił swój autorski program „Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło”. Słuchacze byli zachwyceni.

 

Artysta przypomniał publiczności znane od wieków, jak i te powstałe w czasach współczesnych utwory muzyczne, skomponowane lub wykonywane przez największych muzyków i artystów. Zgrabnie wplatał w nie humorystyczne opowiastki i ciekawostki z ich życia, muzyczne quizy i anegdoty. Nie zabrakło też wspólnych śpiewów. Na koniec uczestnicy koncertu mieli okazję przekonać się, że wiele znanych im utworów zawiera linię melodyczną z piosenki… „Pieski małe dwa”.

 

Oczywiście nie obyło się bez bisów, a Adam Snopek, który dał to wspaniałe show przy fortepianie, został nagrodzony owacją na stojąco.

 

Przed głównym koncertem w ramach otwartej sceny wystąpili: Adam Chrzanowski, który zagrał na akordeonie, Olek Gronostaj, który porwał publiczność swoją energetyczną grą na perkusji i Czesław Mincer, którego śpiew – jak zwykle pełen elegancji – oczarował słuchaczy. Przez cały czas dostępne było też stoisko animacyjne dla dzieci przygotowane przez instruktorów Miejskiego Centrum Kultury.

 

 

A już za tydzień (11 sierpnia) w ramach Letniej Sceny Artystycznej Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, które jest organizatorem wydarzenia, zaprasza na koncert „Grzecznych Chłopców” (godz. 20). Pamiętajcie też, że sami również możecie wystąpić na Open Stage i pochwalić się swoim talentem – nie tylko muzycznym czy wokalnym. Możecie zatańczyć, pokazać skecz, wyrecytować wiersz, zaprezentować magiczne sztuczki. Wystarczy się zgłosić, wypełniając kartę zgłoszeniową dostępną na www.mck-tm.pl. Więcej informacji pod numerem tel. 44 712-23-69 lub w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18.

 


Źródło: MCK Tomaszów

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu