Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

MZK ma nową stronę internetową

MZK ma nową stronę internetową
30 grudnia
16:47 2018

Miejski Zakład Komunikacyjny uruchomił nową stronę internetową, dostępną pod niezmienionym adresem www.mzktomaszow.pl. W witrynie można sprawdzić m.in. aktualny rozkład jazdy, informacje o bezpłatnej komunikacji czy Strefie Płatnego Parkowania.

Na stronie internetowej www.mzktomaszow.pl zawarte są również informacje o nowych usługach Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. 2 stycznia 2019 r. spółka uruchomi Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Na OSKP będzie można dokonać badań technicznych wszystkich typów pojazdów o długości do 14 m, korzystając z nowoczesnej linii diagnostycznej Uniline Quantum 5000, która spełnia najwyższe standardy w zakresie najnowszych osiągnięć techniki cyfrowej, wizualizacji, ochrony środowiska i ograniczenia zużycia energii. OSK będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz.7.00 –  19.00, a w soboty w godz. 9.00 – 17.00.

Dodatkowo w MZK można skorzystać z usług automatycznej myjni przystosowanej do busów, autobusów, samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych z naczepą o długości do 14m.


 

Skomentuj

Tags
MZK
Share

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu