Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Od poniedziałku 4 maja b.r. wznowiona zostaje działalność Strefy Płatnego Parkowania

Od poniedziałku 4 maja b.r. wznowiona zostaje działalność Strefy Płatnego Parkowania
30 kwietnia
10:58 2020

Od poniedziałku 4 maja b.r. wznowiona zostaje działalność Strefy Płatnego Parkowania. Pracownicy służb medycznych parkują bez opłat.

Od poniedziałku 4 maja 2020 r. wznowione zostaje funkcjonowanie Strefy Płatnego Parkowania. W związku z epidemią COVID-19  pracownicy służb medycznych będą mogli korzystać ze Strefy bez opłat.

Jednocześnie informujemy, że ważność zakupionych abonamentów postojowych zostanie automatycznie wydłużona (bez konieczności wizyty w biurze) o okres zawieszenia funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania – od 13 marca do 3 maja b.r., czyli o 52 dni. Dotyczy to abonamentów obowiązujących w całym okresie zawieszenia strefy. Pozostałe abonamenty zostaną wydłużone o proporcjonalną liczbę dni – mówi Wioletta Magin Prezes Zarządu MZK w Tomaszowie Maz.

Dodatkowo przypominamy o możliwości korzystania z aplikacji mobilnych (moBILET i ePARK), dzięki którym można dokonywać opłat za postój bez podchodzenia do parkomatu. Więcej szczegółów na stronie www.spp.tomaszow-maz.pl. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z biurem Strefy Płatnego Parkowania pod numerami telefonów: 44 723-75-71 w.34, kom. 515 045 702 lub mailowo na adres: spp@tomaszow-maz.pl.


Źródło: MZK Tomaszów 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu