Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Oddajmy krew z NU-MED!

Oddajmy krew z NU-MED!
Wrzesień 28
17:49 2015

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do udziału w akcji “Oddajmy krew z NU-MED”.

W najbliższy czwartek 1 października NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, organizuje AKCJĘ ODDAWANIA KRWI. Tego dnia przed NU-MED CDiTO w Tomaszowie (wjazd od ulicy Oskara Lange) ustawiony będzie ambulans – “Mobilny punkt poboru krwi”.

Akcja przeprowadzona zostanie w godzinach od 9:00 do 13:00. Uczestnictwo w akcji licznie zapowiedzieli już pracownicy NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim. Zainteresowanie akcją wyrazili przedstawiciele służb mundurowych – policji straży pożarnej i wojska. Krew będzie mógł oddać też każdy chętny, kto w ciągu dwóch ostatnich miesięcy nie oddawał krwi.

To druga akcja krwiodawstwa współorganizowana przez tomaszowską onkologię. Podczas lipcowej akcji zebrano prawie 7 litrów krwi. Dodajmy, że oddawana krew podawana jest wstępnym bezpłatnym badaniom, których wyniki sygnalizować mogą ewentualną chorobę. W tym znaczeniu regularne oddawanie krwi, to także działanie profilaktyczne.

 


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa