Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Pierwszy sklep Action w Tomaszowie Mazowieckim

Pierwszy sklep Action w Tomaszowie Mazowieckim
03 grudnia
16:33 2020

3 grudnia 2020 roku sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła swój pierwszy sklep w Tomaszowie Mazowieckim. Market znajduje się w Galerii Tomaszów, przy ul. Warszawskiej 1, w pobliżu ścisłego centrum miasta. Na odwiedzających Action czeka ponad 6 000 produktów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in. lampki choinkowe, świąteczne swetry, ciepłe rękawiczki, papier do pakowania prezentów i narzędzia.

– Tomaszów Mazowiecki to 10. miasto w województwie łódzkim, do którego wprowadzamy markę Action. Mamy nadzieję, że spotkamy się tu z równie ciepłym przyjęciem, jak w pozostałych lokalizacjach, zwłaszcza że na lokalnym rynku o otwarciu naszego sklepu mówi się już od pewnego czasu. Chcąc być blisko potencjalnych klientów, postawiliśmy na znaną i lubianą Galerię Tomaszów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, który obejmuje zarówno produkty przydatne na co dzień, jak i od święta. W ofercie sezonowej dominują teraz akcesoria bożonarodzeniowe – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska. – Mając na uwadze tak ważne w obecnych czasach względy bezpieczeństwa, które dla Action zawsze były priorytetem, wyposażyliśmy sklep w środki dezynfekujące i ekrany ochronne przy kasach. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomagają zachować odpowiedni dystans. Ponadto mieszkańcy Tomaszowa znajdą u nas szeroki asortyment artykułów toaletowych i środków czystości, w tym m.in. maseczki i przyłbice, a także całą gamę antybakteryjnych żeli do rąk – dodaje Sławomir Nitek.

Dobry punkt na mapie miasta

Lokalizacja, którą Action wybrał na swój pierwszy sklep w Tomaszowie Mazowieckim, jest bardzo dogodna ze względu na bliskość centrum, a także głównych arterii komunikacyjnych – drogi ekspresowej S8 oraz drogi krajowej nr 48, które gwarantują dobry dojazd do Galerii Tomaszów mieszkańcom miasta oraz sąsiednich miejscowości. Na odwiedzających czeka blisko 500 bezpłatnych miejsc parkingowych oraz stojaki rowerowe.

Action świetnie wpisuje się w ofertę Galerii Tomaszów, na którą składa się łącznie ponad 60 sklepów z różnych branż oraz lokali usługowych i gastronomicznych, a także klub fitness oraz kino. Dodatkowo w sąsiedztwie działają liczne punkty handlowe i usługowe. Dzięki temu w okolicy można łatwo zrobić kompleksowe zakupy.

Przygotuj się na święta z Action

Action wynajął ponad 770 m2 powierzchni sprzedażowej na parterze Galerii Tomaszów. Sklep standardowo jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Do 24 grudnia market będzie jednak czynny już od 8:00, aby zapewnić klientom większy komfort przy robieniu przedświątecznych zakupów. Odwiedzający znajdą w Action artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Ofertę holenderskiej sieci wyróżniają nie tylko atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór artykułów na każdy sezon i każdą okazję. Konsumenci wysoko oceniają także jakość.

Obecnie Action poleca szczególnie artykuły higieny osobistej pomagające chronić się przed zakażeniem koronawirusem, a także asortyment świąteczny. Na klientów czeka cała gama ozdób, w tym bombki, małe choinki, maskotki, figurki i różne rodzaje oświetlenia, oraz zestawy kreatywne do samodzielnego tworzenia dekoracji. W ofercie są też kalendarze adwentowe, bożonarodzeniowe kartki oraz mnóstwo zabawek i gadżetów idealnych na prezent pod choinkę, również dla zwierząt. Ponadto w Action można znaleźć zastawę stołową, odzież na święta i Sylwestra oraz kosmetyki i akcesoria do makijażu.


Informacja prasowa

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa