Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Ponad 700 tys. zł na promocję potencjału gospodarczego miasta i powiatu

Ponad 700 tys. zł na promocję potencjału gospodarczego miasta i powiatu
01 lutego
15:33 2016

Miasto wspólnie z powiatem pozyskało fundusze na „Kompleksową promocję potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego”. Dofinansowanie wynosi 723 817, 54 zł. Cały projekt będzie kosztował 851 550,05 zł.

Złożony wspólnie przez Miasto Tomaszów Mazowiecki i Powiat Tomaszowski wniosek o dofinansowanie działań służących promocji potencjału gospodarczego regionu, został wybrany przez Zarząd Województwa Łódzkiego do dofinansowania ze środków RPO Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 – mówi Joanna Szczepańska, doradca prezydenta Tomaszowa Maz.

Projekt zakłada przeprowadzenie diagnozy potencjału gospodarczego, opracowanie katalogu terenów inwestycyjnych i przygotowanie oferty eksportowej lokalnych przedsiębiorców, a następnie jej upowszechnienie w mediach branżowych oraz przeprowadzenie szkoleń dla przedsiębiorców i zorganizowanie wyjazdów na targi gospodarcze.

Zgodnie z harmonogramem projektu, pierwsze działania rozpoczną się w tym roku i potrwają do końca III kwartału 2018 roku.

 

 


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa