Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Prawie sto osób więcej w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta

Prawie sto osób więcej w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta
Wrzesień 17
09:35 2015

Rekordowa liczba – 90 osób – skorzystała z możliwości uzyskania dostępu do systemu ZIP Narodowego Funduszu Zdrowia. NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim wspólnie z NFZ zorganizowało mobilny punkt ZIP, czyli Zintegrowanego Informatora Pacjenta.

zip-numed2

 

Przez cztery godziny, od 10-tej do 14-tej stanowisko było wręcz oblegane przez chętnych do ZIP. Część pacjentów dowiedziała się o akcji z mediów, część z informacji publikowanych w internecie, akcja szeroko propagowana była w sąsiadującym z NU-MED CDiTO, Tomaszowskim Centrum Zdrowia.

zip-numed3
Mobilny punkt ZIP w NU-MED CDiTO zorganizowany został po raz drugi. Podczas pierwszej akcji do ZIP przystąpiło 35 osób, wynik drugiej to swoisty rekord akcji NFZ. W związku z dużym zainteresowaniem akcją, NU-MED CDiTO wspólnie z NFZ, planują powtórzenie mobilnego punktu ZIP. Termin nie został jeszcze ustalony.

 

Więcej na www.tomaszowonkologia.nu-med.pl


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa