Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Smyk kolejnym najemcą Galerii Tomaszów

Smyk kolejnym najemcą Galerii Tomaszów
25 lutego
19:55 2016

Komercjalizacja powstającej w Tomaszowie Mazowieckim Galerii Tomaszów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najemców. Sfinalizowano właśnie kolejną umowę najmu na jedną z kluczowych powierzchni w centrum. Do grona najemców dołączyła sieć Smyk. W pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w mieście Smyk zajmie powierzchnię 500 mkw. i będzie to pierwszy salon sieci w mieście. Planowane otwarcie obiektu to jesień br.

 

Smyk, wiodąca polska sieć z branży odzieżowej i artykułów dziecięcych, w Galerii Tomaszów znajdzie się w sąsiedztwie takich marek, jak m.in. H&M, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, 4F, RTV Euro AGD, CCC, Rossmann, Apteka Benefactor. Operatorem spożywczym Galerii jest Intermarche.

Smyk jest już kolejną z kluczowych sieci obok m.in. marki H&M, która w Galerii Tomaszów otworzy dwupoziomowy salon na powierzchni 1800 mkw., jakie wprowadziliśmy do oferty Galeria Tomaszów jednocześnie wprowadzając markę do miasta. Już na jesieni br. nasi klienci będą mogli dokonać pierwszych zakupów w pierwszym centrum handlowym w mieście, które zapewni mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego i regionu zróżnicowaną i atrakcyjną ofertę handlową dotychczas znaną im wyłącznie z Łodzi czy Warszawy, gdzie musieli udawać się w celach zakupowych – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director Acteeum Central Europe

Galeria Tomaszów na powierzchni 17 000 m2 będzie oferowała około 75 lokali oraz supermarket o powierzchni ponad 2,3 tys. mkw. Centrum handlowe obejmie swoim zasięgiem ponad 210 tys. Mieszkańców, podkreślając swój ponadlokalny charakter. Projekt architektoniczny obiektu odwzoruje fragmenty istniejącej historycznej budowli fabryki włókienniczej, włączając je do utrzymanej w stylistyce fabryki elewacji. Prace konstrukcyjne rozpoczęły się w listopadzie 2015r., a otwarcie obiektu zaplanowano na czwarty kwartał 2016 roku.

 

Źródło: ACTEEUM Central Europe


 

Więcej na naszej stronie: www.tvtomaszow.pl/tag/galeria-tomaszow,oraz w materiałach wideo

 

 


 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa