Aktualności

Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki – kolejne zawody, kolejne medale

22 października
21:30 2014

W październiku zawodnicy Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki i Barbarian Fight Club startowali w trzech ogólnopolskich turniejach i ze wszystkich przywieźli medale.

11 października w Mińsku Mazowieckim odbył się turniej „Grappler Cup V” na zasadach ADCC, gdzie trzecie miejsce w kategorii średnio-zaawansowani -77kg zajął Michał Zajączkowski.

18 października w Warszawie odbyła się „XVIII edycja Ligii Brazylijskiego Jiu-Jitsu”, podczas której zawodnicy SWTM zdobyli cztery medale. Igor Dziubałtowski zdobył złoty medal w kategorii białych pasów -64kg, Dominik Śliwiński srebrny medal w kategorii białych pasów -70kg, Jan Żelazek brązowy medal w kategorii białych pasów -70kg i Przemysław Kośnik brązowy medal w kategorii niebieskich pasów -82kg.

strefawalki_tomaszow2

Również 18 października w Połańcu odbyły się Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym, gdzie Sergiusz Jaśniewski zdobył brązowy medal w kategorii wagowej -100kg.

strefawalki_tomaszow1

Są to kolejne medale do klubowej kolekcji. W sześciu turniejach nowego sezonu zawodnicy Strefy Walki zdobyli 9 medali. Już za niespełna trzy tygodnie zostaną rozegrane X Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu (Łódź, 8-9 listopada).