Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Tancerze ATS „Aster” z wyjątkowymi sukcesami

Tancerze ATS „Aster” z wyjątkowymi sukcesami
09 stycznia
17:59 2024

Prezydent Marcin Witko spotkał się z najlepszymi zawodniczkami Akademii Tańca Sportowego „Aster” oraz ich trenerką i jednocześnie prezesem Akademii, Katarzyną Ogłuszką, by podsumować 2023 rok i pogratulować osiągniętych sukcesów.

Wszystkim instruktorom Akademii oraz jej tancerzom życzę dalszych sukcesów sportowych, szerokich perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń, a także dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym. Zdaję sobie sprawę, że taneczne sukcesy nie byłyby możliwe bez pasji, wielkiego talentu, konsekwencji oraz ciężkiej pracy. Z podziwem patrzę na długą listę osiągnięć zdobytych pomimo młodego wieku. Szczególne gratulacje należą się również rodzicom i opiekunom, którzy na co dzień podejmują trud kształtowania w dzieciach sportowych – mówił prezydent Marcin Witko.

Dla całej Akademii 2023 rok był bardzo pracowity. Comiesięczne zawody eliminacyjne dały w wielu kategoriach awans do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym organizowanych przez Polski Związek Tańca Sportowego. Udane starty dały również nominacje zawodniczkom do udziału w Mistrzostwach Świata w Tańcu Sportowym, które miały miejsce w maju na Litwie. Tancerki mogą się pochwalić wieloma medalowymi miejscami startując solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.

Listy gratulacyjne i upominki z rąk prezydenta Marcina Witko otrzymały najlepsze w 2023 roku zawodniczki Akademii Tańca Sportowego Aster: Marika Buczyńska, Antonina Frątczak, Amelia Świnoga, Aleksandra Spała Kaniewska, Matylda Ksyt, Lena Grałek, Zofia Kaczmarek, Lena Błażejewska, Natalia Głowacka, Kornelia Wiernicka, Lena Pietrzykowska, Iga Mela, Antonina Szajewska, Ada Wroniszewska, Sonia Szczepanik, Roksana Szczepanik, Wiktoria Pater, Oliwia Pankowska, Wiktoria Ćwikła.

Źródło; UM Tomaszów Maz.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu