Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Tomaszowianka Natalia Pigoń brązową medalistką Mistrzostw Polski w bikini fitness!

Tomaszowianka Natalia Pigoń brązową medalistką Mistrzostw Polski w bikini fitness!
13 października
20:52 2015

W dniach 10-11.10.2015 we Wrocławskiej hali AWF odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness organizowane przez PZKFiTS. Tomaszów Mazowiecki reprezentowali zawodnicy Muscular Shop Team – Damian Skowron (19lat) oraz Natalia Pigoń (18lat) pod okiem trenera Mariusz Marusika.

natalia-pigon3

W pierwszym dniu zmagań odbyła się weryfikacja, eliminacje oraz półfinały. Damian Skowron startujący w kategorii kulturystyka klasyczna juniorów walczył do ostatnich minut ze zbiciem wagi do swojego limitu wzrostowego 87,4kg. Udało się. Podczas ważenia uzyskał wynik 87,3kg. W jego kategorii wystartowało 28 zawodników w wieku juniorskim, czyli do lat 23. Ostatecznie Damian zakończył zmagania na 6 miejscu co daje mu tytuł finalisty Mistrzostw Polski i świetnie rokuje na przyszłość, gdyż był to jeden z najmłodszych zawodników w tej kategorii.

Nasza już troszkę utytułowana reprezentantka Natalia Pigoń startująca w kategorii Bikini Fitness Juniorów do lat 23. tym razem stanęła do rywalizacji z 25 świetnie przygotowanymi dziewczętami i wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski ocierając się o tytuł vicemistrzyni.

Nasi tomaszowscy sportowcy mają jeszcze przed sobą 4-5 lat startów w juniorach. Jest to dużo czasu aby zdobyć krążek z najcenniejszego kruszcu. Damian i Natalia na co dzień trenują i przygotowują się do startów w LV Gym przy ul.Legionów 21/23.

 

Źródło: Muscular Shop Team


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu