Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

W sobotę Piknik Lokalni Niebanalni. Wystąpi Baranovski

W sobotę Piknik Lokalni Niebanalni. Wystąpi Baranovski
18 sierpnia
12:31 2023

Po raz kolejny w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”, którego XVI edycja przyjęła hasło „Galeria pozytywnych emocji”. Już 19 sierpnia (sobota) na Błoniach przy Arenie wystąpią̨ na scenie: zespół Letni, Baranovski, chór „Jesienne Słowiki” oraz wokaliści Miejskiego Centrum Kultury.

W ramach tegorocznej edycji wydarzenia zaplanowano również wręczenie statuetek w trzech kategoriach Konkursu Kreatywności Społecznej. Statuetki zostaną również wręczone wolontariuszom niosącym pomoc bezdomnym zwierzętom.
Nie zabraknie stoisk tematycznych przygotowanych przez uczestniczące w wydarzeniu organizacje pozarządowe, a także innych atrakcji: fotobudki, wesołego miasteczka, food trucków. Imprezę poprowadzi Janusz Dziubałtowski.

Program:

16.00 – Koncert zespołu Letni;
17.00 – Wręczenie statuetek – Konkurs Kreatywności Społecznej;
17.20 – Występ chóru „Jesienne Słowiki”;
17.40 – Wręczenie statuetek wolontariuszom niosącym pomoc bezdomnym zwierzętom;
18.00 – Występ wokalistów Miejskiego Centrum Kultury (Jadwiga Kocik, Amelia Piechota, Hubert Pietrzyk);
19.00 – Koncert Baranovski.

Lokalni Niebanalni” i Nocna Jazda Moto Show – zmiana organizacji ruchu na Tomaszowskich Błoniach.

Od 18 sierpnia 2023 r. od godz. 14.00 (piątek) nastąpi wyłączenie z ruchu ul. Strzeleckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Nadpiliczną do ul. Ks. P. Ściegiennego/ul. Nowy Port.

Od 19 sierpnia 2023 r. (sobota) nastąpi wyłączenie z ruchu ul. Strzeleckiej na odcinku od wysokości zjazdu na parking przy Arenie Lodowej do skrzyżowania z ul. P.C.K. oraz ul. Ks. P. Ściegiennego i ul. Nowy Port na odcinku od wysokości posesji ul. Nowy Port 64 do skrzyżowania z ul. P.C.K., a także ul. P.C.K. na odcinku od wysokości pętli autobusowej przy ul. P.C.K. do skrzyżowania z ul. Wodną.

Utrudnienia potrwają do poniedziałku (21 sierpnia 2023 r.) do godziny 7.00.

Dodatkowo obowiązywać będą znaki zakazu zatrzymywania się i postoju:

• w dniach 19-20.08.2023 r. na ul. Strzeleckiej w obrębie skrzyżowania z ul. Mazowiecką oraz ul. Ks. P. Ściegiennego i ul. Nowy Port, a także w obrębie połączenia z ul. Nadpiliczną;

• w dniach 19-21.08.2023 r. na ul. Ks. P. Ściegiennego, ul. Nowy Port, ul. P.C.K. w obrębie skrzyżowania z ul. Niską, ul. Świerkową oraz ul. Parkowa w obrębie skrzyżowania z ul. Świerkową, a także ul. Św. Antoniego w obrębie skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich, P.C.K. i Ks. P. Ściegiennego.

 

 


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu