Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Weź udział w biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych – 3 marca 2024 roku

Weź udział w biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych – 3 marca 2024 roku
12 lutego
08:17 2024

Po raz ósmy w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych. Ma on na celu upamiętnienie żołnierzy II konspiracji, działających w ramach powojennego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, którzy pozostali wierni złożonej przysiędze żołnierskiej i bezkompromisowi w kwestii współpracy z władzą komunistyczną.

Start biegu zaplanowano na godzinę 12.00 w Parku Miejskim Bulwary.

Trasa biegu będzie przebiegać przez Park Miejski Bulwary.

Rejestracja odbywać się będzie poprzez zapisy mailowe pod adresem: biegtropemwilczym@tomaszow-maz.pl. W tym celu należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz miasto. Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone zwrotnym e-mailem. Pierwszych 150 osób otrzyma pakiety startowe. Na bieg można będzie również zapisać się w dniu zawodów od godziny 10:00 do 11:45 w biurze zawodów (Park Miejski Bulwary). Tam też należy złożyć oświadczenie uczestnika zawodów, które jest dostępne wraz z regulaminem umieszczonym w załączniku. Podpisując deklarację uczestnik oświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w biegu oraz bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność. Za osoby niepełnoletnie oświadczenie podpisują rodzice lub opiekunowie prawni.

Organizatorami biegu są: Fundacja Wolność i Demokracja oraz Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki.

Partnerami lokalnymi są: Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka Hufiec Tomaszów Mazowiecki, Jednostka Strzelecka 1002 Tomaszów Mazowiecki.

Zapraszamy!

Pliki do pobrania


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu