Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Bezpłatne badania EKG podczas Tomaszowskiego Tygodnia Serca z Allenort

Bezpłatne badania EKG podczas Tomaszowskiego Tygodnia Serca z Allenort
15 kwietnia
16:59 2016

Kliniki Kardiologi Allenort, będące częścią grupy Scanmed S. A. zapraszają na bezpłatne badania z okazji tygodnia dla serca.

W najbliższym czasie obchodzić będziemy Tydzień Dla Serca. Z tej okazji w dniach 17-24 kwietnia w placówkach Allenort w Tomaszowie Mazowieckim, a także: Ełku, Iławie oraz Kutnie odbędą się akcje profilaktyczne, podczas których można będzie skorzystać z szeregu bezpłatnych badań i konsultacji dla mieszkańców.

Choć czynimy ogromne postępy w dziedzinie kardiologii, nadal przegrywamy z chorobami sercowo-naczyniowymi ze względu na niewłaściwy tryb życia i zbyt późne podejmowanie leczenia. W efekcie choroby układu krążenia są nadal drugim, po nowotworach, najpoważniejszym zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia. Siedem dni poświęconych kardiologii jest znakomitą okazją, by nie tylko przebadać serce, ale również wysłuchać cennych wskazówek lekarzy dotyczących profilaktyki, która pozwoli zminimalizować ryzyko chorób serca – mówi Marek Barański, Prezes Fundacji Scanmed.

Harmonogram badań dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego:

W ramach akcji, w dniach: od 18 do 22 kwietnia, pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań EKG oraz konsultacji lekarskiej dla pacjentów z wynikami badania odbiegającymi od normy.

Ponadto, w piątek, 22 kwietnia, przewidziany został blok, podczas którego zainteresowane osoby w godzinach 10:00-13:00, będą mogły skorzystać z darmowych konsultacji dietetyka i rehabilitanta.

Tego samego dnia, ważnym punktem obchodów, będzie otwarty wykład doc. P. Pawłowskiego pod tytułem „Jak żyć po zawale”, zaplanowany na godzinę 16:00, na który już dziś, zapraszamy wszystkich mieszkańców Tomaszowa i okolic.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z akcji, w placówce przy ul. Jana Pawła II 35,

Dodatkowych informacji oraz zapisów dokonują pracownicy recepcji KK Allenort pod numerem telefonu: 44 786 51 10.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange