Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Już w sobotę Micro Runamgeddon w Tomaszowe Mazowieckim!

Już w sobotę Micro Runamgeddon w Tomaszowe Mazowieckim!
27 lipca
11:45 2017

Już w najbliższą sobotę, 29 lipca, przed budowaną Areną Lodową na tomaszowskich błoniach, odbędzie się Micro Runmageddon. Jest to specjalna formuła ekstremalnego biegu z przeszkodami. Każdy, kto się zapisze, będzie mógł spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze przeszkód.  Przygotowane zostaną tory dla dorosłych i dzieci oraz szereg atrakcji dla kibiców. W wydarzeniu planuje wystartować blisko 400 osób!

Micro Runmageddon w Tomaszowie Mazowieckim
Dwa kilometry trasy, ponad 10 przeszkód, strefa dziecka i gastronomiczna, nieskończona ilość pozytywnej energii i niezapomnianych emocji. Wśród przeszkód m.in. Porodówka, Wietkongi, Poręcze, Wdowa, Mostek Tybetański, Ściany, Kokon,  Równoważnia, Trylinki czy blisko 2,5 tony worków z piaskiem. To w dużym skrócie Micro Runmageddon w Tomaszowie Mazowieckim.

Micro Runmageddon w Tomaszowie Mazowieckim
W Tomaszowie swoich sił będą mogły spróbować również dzieci. Zostanie dla nich przygotowana specjalna trasa w ramach formuły Runmageddon Kids. Na trasie o długości 1 km, z co najmniej 10 przeszkodami mogą wystartować dzieci w wieku 4-11 lat. Dzieci czeka gwarantowany ubaw po pachy i szeroki uśmiech.

Micro Runmageddon w Tomaszowie Mazowieckim
Runmageddon to cykl najbardziej ekstremalnych biegów przeszkodowych w Europie. Uczestników przyciąga różnorodnością tras, interesującymi przeszkodami, chęcią przeżycia przygody, zmierzenia się ze swoimi słabościami i poczucia wspaniałej atmosfery tworzonej przez startujących. Wersja Micro Runmageddon jest przedsmakiem Runmageddonu.

Micro Runmageddon w Tomaszowie Mazowieckim
Przydatne informacje:
Zapisy internetowe (www.runmageddon.pl/zapisy) trwają do 28 lipca (piątek) do godz. 15.00. Zapisy w Biurze Zawodów będą możliwe w sobotę w godz. 8.00-10.30. Odbiór numerów startowych będzie możliwy w sobotę 29 lipca od godz. 8.00 w Biurze Zawodów na błoniach.
Cena startu wynosi 60 zł przy zapisach internetowych, oraz 80 zł w dniu imprezy.
Ceny Runmageddon Kids wynoszą 29 zł przy zapisach internetowych i 50 zł w dniu imprezy.

 

Starty:
Micro Runmageddon, starty rozpoczną się w sobotę od godz. 10.00 do 11.15 w seriach co 15 min. Runmageddon Kids, starty rozpoczną się od 10:15 do 12.15 (serie co 30 min).

Micro Runmageddon Tomaszów Mazowiecki

 


O Runmageddonie


Runmageddon jest największym w Polsce cyklicznym ekstremalnym biegiem przez przeszkody. Zawody odbywają się w 17 lokalizacjach rocznie. W 2016 roku we wszystkich startach wzięło udział ponad 35 tys. osób.
Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do pokonania różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą się z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu