Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Ogólnopolskie Regaty na Zalewie Sulejowskim – impreza nie tylko dla wilków morskich

Ogólnopolskie Regaty na Zalewie Sulejowskim – impreza nie tylko dla wilków morskich
29 sierpnia
10:35 2019


Na zakończenie wakacji nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach, odbędą się Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie o Puchar Starosty Tomaszowskiego.Regaty zostaną rozegrane w sobotę 31 sierpnia 2019r. na Zalewie Sulejowskim, a imprezy towarzyszące odbędą się na Błoniach przy Porcie Jachtowym Maruś. Początek imprezy godz. 11:00Przewidziano dwie klasy startowe jachtów : kabinowe i otwarto – pokładowe, a dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody.Tego dnia nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na terenie imprezy będzie specjalna strefa zabaw z animatorami, oraz konkurs dla najmłodszych na najciekawsze przebranie pirackie/ żeglarskie.


Imprezę uświetni występ zespołów szantowych: EKT Gdynia, oraz Roman Roczeń
Swoje stanowiska wystawiennicze będą mieli m.in. ratownicy WOPR, Policja, oraz Tomaszowskie Centrum Zdrowia.


Zgłoszenia zawodników przyjmowane są mailowo od dnia 05.08.2019 r. pocztą elektroniczną na adres regaty@saily.pl, oraz w dniu regat od 9:00 do 11:00, w biurze zawodów w budynku portu jachtowego „Maruś”.
Wpisowe wynosi 30 zł od jachtu i 15 zł od członka załogi.


To kolejna edycja regat nad Zalewem Sulejowskim o Puchar Starosty Tomaszowskiego. Jak wyglądały zawody w ubiegłym roku można zobaczyć na poniższym materiale wideo.


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange