Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Marcjanik Holding i Projekt Solartechnik sponsorami głównymi piłki nożnej RKS Lechia

Marcjanik Holding i Projekt Solartechnik sponsorami głównymi piłki nożnej RKS Lechia
09 października
12:00 2023

Po bardzo dobrym początku sezonu, piłkarze RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki są liderem swojej grupy rozgrywkowej. Teraz kolejna pozytywna informacja dla klubu. Sponsorami głównymi drużyny seniorskiej na sezon 2023/2024 zostały firmy Marcjanik Holding i Projekt Solartechnik.

Umowa o współpracy została podpisana 27 września przez prezesa Tomaszowskiego Centrum Sportu Romana Derksa prowadzącego klub oraz Prezesa Zarządu Marcjanik Holding i firmy Projekt Solartechnik Macieja Marcjanika wraz z pełnomocnikiem Holdingu Igą Rzeźnik – Wójcik, w obecności prezydenta Tomaszowa Marcina Witko, kapitana drużyny Kamila Szymczaka, prokurenta RKS Lechia 1923 Michała Farmasa vel Króla, kierownika drużyny Ryszarda Judy oraz Tomasza Migały dyrektora Wydziału Kultury i Sportu.

– Rozwijanie swoich pasji to coś, o co zawsze warto w życiu walczyć. Umowa sponsorska z zespołem Lechii to dla mnie powrót do młodzieńczych chwil, kiedy sam byłem piłkarzem i grałem w RKS Mazovia Rawa Mazowiecka. Karierę sportową zakończyłem, występując w trzeciej lidze, w której obecnie rywalizuje Lechia. Lekcje, których nauczyła mnie piłka nożna, o dążeniu do doskonałości i ciągłym zwiększaniu umiejętności, przenoszę dzisiaj na grunt zawodowy. W biznesie, podobnie jak na boisku, nieustannie staram się podnosić swoje kompetencje i realizować coraz to bardziej wymagające projekty. Dlatego z ogromną radością wspieram innych w osiąganiu ich aspiracji i rozwoju pasji. Trzymam kciuki za zwycięskie mecze i awans Lechii do drugiej ligi. – powiedział Maciej Marcjanik, Prezes Zarządu Marcjanik Holding i Projekt Solartechnik.

Życzę klubowi i sponsorowi owocnej współpracy, która mam nadzieje pozwoli nam cieszyć się kolejnymi sukcesami drużyny piłkarskiej. Jako miasto będziemy cały czas wspierać działania klubu i inwestować w infrastrukturę sportową. Niebawem rozpoczynamy modernizację płyty stadionu, oświetlenia i nawodnienia, a także budowę nowej, profesjonalnej bieżni. W następnym etapie będziemy chcieli zbudować trybunę wraz z zapleczem techniczno-sportowym. – powiedział prezydent Tomaszowa Marcin Witko

Logo sponsora jest już widoczne na strojach piłkarzy. Zespół rozgrywa w nich mecze.


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu