Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wielka lekcja w-f z Małgorzatą Glinką

Wielka lekcja w-f z Małgorzatą Glinką
20 czerwca
14:57 2019

„Wielka lekcja w-f z siatkówką” odbyła się  18 czerwca br., w Tomaszowie Mazowieckim w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10. Impreza adresowana była do dzieci ze szkół podstawowych a przeprowadzona została na boisku „orlik” przy ZSP nr 10. Inicjatorami tej imprezy były Fundacja „Orły Sportu” oraz Fundacja „Glinka Academy”. Wsparcia projektowi udzieliło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Oprócz Małgorzaty Glinki, która wspólnie z trenerem Wojciechem Kaszą prowadziła lekcję, sportowym zmaganiom dzieci kibicowali zaproszeni goście: Izabela Śliwińska – zastępca prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, Łukasz Strzelecki – prezes fundacji „Orły Sportu”, Małgorzata Śmiechowicz – dyrektor wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta, Małgorzata Okuszko – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnym nr 10 i Mirosława Tomczyk – zastępca dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10.

Swój wkład w sprawny przebieg imprezy miał również nasz UKS 13 Joker ( członek Glinka Academy ) organizator wielu imprez sportowych dla dzieci i młodzieży na terenie naszego miasta. Pogoda dopisała. W lekcji uczestniczyło w dwóch turach blisko 200 dzieci z tomaszowskich szkół. Za aktywny udział w zajęciach każdy uczestnik otrzymał dyplom, medal i pamiątkową koszulkę. Miłym akcentem kończącym sportowe zmagania było przekazanie przez Małgorzatę Glinkę strojów sportowych drużynie dziewcząt z UKS 13Joker, które już za tydzień wyjadą na Mistrzostwa Polski w minisiatkówce do Zabrza.


 

Źródło: UM w Tomaszowie Maz.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu