Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

PILNE !!! Poszukiwani świadkowie potrącenia 79-latki

PILNE !!! Poszukiwani świadkowie potrącenia 79-latki
11 września
10:44 2023

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tomaszowskiej jednostki, poszukują świadków i sprawcę potrącenia 79-latki do jakiego doszło w dniu dzisiejszym 11.09.2023 roku około godziny 7:40 na drodze wojewódzkiej DW 713 ulica Tomaszowska w Ujeździe powiat tomaszowski.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Tomaszowie Mazowieckim prowadzą czynności na miejscu zdarzenia drogowego do jakiego doszło w dniu dzisiejszym 11.09.2023 roku około godziny 7:40 na drodze wojewódzkiej DW 713 ulica Tomaszowska w Ujeździe, powiat tomaszowski.

Z analizy dotychczas zebranego materiału dowodowego wynika, że 79-letnia kobieta poruszająca się z rowerem w rejonie przejścia dla pieszych, nieopodal dyskontu Dino, została potrącona przez pojazd dostawczy tzw. ,,brygadówkę” ( tj. pojazd typu bus z powiększoną częścią pasażerską oraz skrzynią ładunkową do przewozu towarów), koloru białego lub szarego, którego kierujący nie udzielając kobiecie pomocy oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia i posiadają na jego temat jakiekolwiek informacje lub które w tym czasie poruszały się drogą DW 713 i posiadają na wyposażeniu swoich pojazdów wideorejestrator, proszone są o PILNY kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim pod numerem telefonu 47 846 22 00 ( czynny całą dobę) lub pod numerem alarmowym 112.


Źródło: policja.pl

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu