Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Izabela Śliwińska nowym wiceprezydentem Tomaszowa Mazowieckiego (WIDEO)

18 lutego
16:19 2019

Izabela Śliwińska powołana została na stanowisko wiceprezydenta Tomaszowa Mazowieckiego. Zastąpi odwołaną z tego stanowiska Zofię Szymańską

Na dzisiejszej (18 lutego) konferencji prasowej w urzędzie miasta, prezydent Marcin Wiko poinformował, że Izabela Śliwińska  zostaje nowym wiceprezydentem miasta. Będzie odpowiadała za kulturę, sport, edukacje i sprawy społeczne. Nową funkcję zacznie pełnić 1 marca.

 

Izabela Śliwińska ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną w kieleckiej Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego, a następnie studia podyplomowe z zakresu logopedii na UMCS w Lublinie , wychowania fizycznego i zrządzania w oświacie oraz dydaktyki przedsiębiorczości w Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Posiada 12 letni staż na stanowisku dyrektora szkoły, w tym 10 lat w  Szkole Podstawowej w Chorzęcinie.Od września 2017 roku kierowała Zespołem Szkolno – Przedszkolnym nr 5 w Tomaszowie Mazowieckim.

W prowadzonych przez siebie jednostkach doprowadziła do poprawy infrastruktury m.in. poprzez budowę boiska sportowego wielofunkcyjnego o wraz z oświetleniem przy Szkole Podstawowej w Chorzęcinie. Była również współodpowiedzialna za projekt termomodernizacji finansowany ze środków unijnych. Realizowała też wiele przedsięwzięć wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu