Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP – powiat tomaszowski

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP – powiat tomaszowski
Październik 14
11:21 2019

Zobaczcie, jak głosowali w wyborach parlamentarnych mieszkańcy powiatu tomaszowskiego. Dane z całego okręgu jeszcze nie są dostępne.

Wyniki poszczególnych komitetów (Aktualizacja godz 12:25)

KomitetLiczba głosówProcent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ29 02052,02%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI10 11918,14%
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE6 70212,01%
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ6 34311,37%
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ3 6046,46%
Razem55 788100%

Kandydaci KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NrNazwisko i imionaLiczba głosów
1MACIEREWICZ Antoni30 452
2WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał25 214
3TELUS Robert27 155
4MILCZANOWSKA Anna Maria14 258
5DRÓŻDŻ Beata Zofia5 352
6LOREK Grzegorz Andrzej18 206
7KUBIAK Dariusz Jan8 045
8WENDROWSKA Ewa Beata7 241
9MACIEJEWSKI Krzysztof3 204
10JANOWSKA Małgorzata Monika11 535
11OZGA-FLEJSZER Beata Ewa3 548
12WYCZACHOWSKI Waldemar1 723
13WOJCIECHOWSKA Martyna Olga6 680
14SAŁEK Paweł9 393
15WYSOCKA Agnieszka Katarzyna1 500
16MISZTAL Dariusz Adam2 713
17ZIEMBA Zbigniew Jan3 612
18CIECIÓRA Krzysztof Jan4 679
Razem184 510



Kandydaci KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

NrNazwisko i imionaLiczba głosów
1GRABARCZYK Cezary Stanisław15 783
2SPÓLNICKA Magdalena Sylwia5 293
3RUTKOWSKA Dorota7 257
4KLATKA Barbara Ewa5 868
5SOKALSKI Jacek Marian2 368
6ROŻNIATOWSKI Arkadiusz Paweł1 136
7TELUS Robert1 149
8KUBA Elżbieta Ewa668
9JANIEC Roman Stanisław211
10SENEJKO Andrzej Jerzy214
11LISTWOŃ Anna Renata247
12SIEDLECKI Roman Piotr727
13BILSKI Kuba432
14TOKARSKI Piotr Sebastian636
15WOLIŃSKA Sylwia301
16KOWALCZYK Jan Wojciech184
17PONIATOWSKA Ewa Justyna267
18WĘŻYK-GŁOWACKA Marlena Irena4 093
Razem46 834



Kandydaci KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

NrNazwisko i imionaLiczba głosów
1KLIMCZAK Dariusz15 598
2ŁUCZKOWSKI Tomasz6 135
3JĘDRASZEK Teresa Małgorzata1 273
4OŚCIK Elżbieta Teresa1 357
5MAJEWSKI Henryk902
6KĄCKI Bogdan899
7CZECHOWSKA Krystyna1 060
8FIRST Agnieszka Teresa1 285
9WYSZOGRODZKI Zbigniew Stanisław503
10GRAŁEK Bożena Maria593
11GÓRSKA Alicja Bogusława472
12OLSZEWSKA Grażyna Marianna417
13WALCZYK Jacek Bogdan487
14ŁOŚ Stanisław733
15ROBAK Barbara Danuta626
16PAZUREK Damian Piotr302
17SKORUPA Ewelina981
18MAZUR Marek Marian1 647
Razem35 270

Kandydaci KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

NrNazwisko i imionaLiczba głosów
1SOWIŃSKA Anita Katarzyna12 067
2OSTROWSKI Artur Zygmunt10 979
3PANAK Marta1 557
4ROZPARA Tadeusz2 440
5PTAK Małgorzata Alicja981
6WAŁACH Małgorzata Dorota1 571
7PAWELCZYK Andrzej Krzysztof399
8KLEMBA Julia Anna657
9LEWANDOWSKI Tomasz809
10ZIĘBA Paweł776
11BIENIAS Agnieszka633
12ROCHMIŃSKI Paweł207
13MANDAT Joanna Ewa380
14PODPORA Mariusz Łukasz344
15SULKA Monika Zofia275
16ŻURAW Elżbieta Małgorzata340
17JABŁOŃSKI Marek Jerzy212
18KOWALCZYK Mariusz Krzysztof850
Razem35 477

Kandydaci KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

NrNazwisko i imionaLiczba głosów
1MARJAN Patryk Piotr12 415
2RAK Jacek Krzysztof1 141
3FĄK Andrzej700
4ZABORNY Piotr Bogusław539
5HEINZEL Alicja Anna1 007
6WYCHOWAŁEK Paweł659
7FLORCZYK Bernadeta Edyta460
8BUDKIEWICZ Marcin561
9MADEJSKA Wiesława Agata306
10SĘK Adrian1 292
11CHMIELARSKA Anna Maria273
12SYPKA Kamil Mariusz446
13KLESKA Katarzyna Ewa329
14LISZEWSKA Ewa Barbara281
15KOSTRZEWA Mirosław Marian294
16GAJDA Jadwiga502
17GRABOWSKI Krzysztof Adam947
Razem22 152
Źródło PKW

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa