Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wybory Parlamentarne 2019 – Kandydaci do Sejmu i Senatu

Wybory Parlamentarne 2019  – Kandydaci do Sejmu i Senatu
Październik 11
19:04 2019

Wybory parlamentarne już w najbliższą niedzielę, 13 października. Poniżej zestawienie kandydatów do Sejmu w okręgu nr 10 oraz kandydatów do Senatu w okręgu nr 29.

Lista kandydatów do Sejmu, z okręgu nr 10, obejmującego  część województwa łódzkiego czyli obszary powiatów: tomaszowskiego, opoczyńskiego, bełchatowskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, rawskiego, skierniewickiego oraz miast na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski i  Skierniewice

Lista kandydatów nr 1:
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Klimczak Dariusz, Kaliszki, historyk
  2. Łuczkowski Tomasz, Opoczno, dziennikarz
  3. Jędraszek Teresa Małgorzata, Złota, specjalista administracji publicznej
  4. Ościk Elżbieta Teresa, Wolbórz, ekonomista
  5. Majewski Henryk, Niemirowice, rolnik
  6. Kącki Bogdan, Rzeczyca, specjalista administracji publicznej
  7. Czechowska Krystyna, Piotrków Trybunalski, ekonomista
  8. First Agnieszka Teresa, Bujny Szlacheckie, budownictwo ogólne inż. budownictwa
  9. Wyszogrodzki Zbigniew Stanisław, Skierniewice, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
  10. Grałek Bożena Maria, Tomaszów Mazowiecki, nauczyciel przedszkola
  11. Górska Alicja Bogusława, Żytno, kucharz
  12. Olszewska Grażyna Marianna, Skierniewice, rolnik
  13. Walczyk Jacek Bogdan, Bukowie Górne, prawnik
  14. Łoś Stanisław, Zagórze, mechanik pojazdów samochodowych
  15. Robak Barbara Danuta, Kwiatkówka, specjalista administracji publicznej
  16. Pazurek Damian Piotr, Błogie Rządowe, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
  17. Skorupa Ewelina, Grabostów, historyk sztuki
  18. Mazur Marek Marian, Piotrków Trybunalski, ekonomista

Lista kandydatów nr 2:
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Macierewicz Antoni, Warszawa, historyk
  2. Wojciechowski Grzegorz Michał, Regnów, rolnik
  3. Telus Robert, Ostrów, rolnik
  4. Milczanowska Anna Maria, Radomsko, pedagog
  5. Dróżdż Beata Zofia, Piotrków Trybunalski, dyrektor generalny
  6. Lorek Grzegorz Andrzej, Piotrków Trybunalski, parlamentarzysta
  7. Kubiak Dariusz Jan, Bełchatów, parlamentarzysta
  8. Wendrowska Ewa Beata, Tomaszów Mazowiecki, lekarz – specjalista dermatologii i wenerologii
  9. Maciejewski Krzysztof, Radomsko, parlamentarzysta
  10. Janowska Małgorzata Monika, Bełchatów, ekonomista
  11. Ozga-Flejszer Beata Ewa, Skierniewice, rolnik upraw mieszanych
  12. Wyczachowski Waldemar, Łękińsko, ekonomista
  13. Wojciechowska Martyna Olga, Osiedle Niewiadów, specjalista administracji publicznej
  14. Sałek Paweł, Maków, wyższy urzędnik państwowy
  15. Wysocka Agnieszka Katarzyna, Bełchatów, nauczyciel języka obcego
  16. Misztal Dariusz Adam, Rawa Mazowiecka, inżynier mechanik – środki transportu
  17. Ziemba Zbigniew Jan, Wola Krzysztoporska, nauczyciel historii
  18. Ciecióra Krzysztof Jan, Radomsko, wyższy urzędnik państwowy

Lista kandydatów nr 3:
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Sowińska Anita Katarzyna, Łódź, ekonomistka
  2. Ostrowski Artur Zygmunt, Piotrków Trybunalski, nauczyciel
  3. Panak Marta, Chlebów, nauczyciel
  4. Rozpara Tadeusz, Bełchatów, radca prawny
  5. Ptak Małgorzata Alicja, Radomsko, animatorka kultury
  6. Wałach Małgorzata Dorota, Tomaszów Mazowiecki, wychowawca w placówce wychowawczo-opiekuńczej
  7. Pawelczyk Andrzej Krzysztof, Bełchatów, technik elektryk
  8. Klemba Julia Anna, Skierniewice, specjalista administracji publicznej
  9. Lewandowski Tomasz, Skierniewice, agent ubezpieczeniowy
  10. Zięba Paweł, Przedbórz, monter
  11. Bienias Agnieszka, Rawa Mazowiecka, adwokat
  12. Rochmiński Paweł, Pągów, inżynier rolnictwa
  13. Mandat Joanna Ewa, Łask, lekarz
  14. Podpora Mariusz Łukasz, Tomaszów Mazowiecki, reżyser filmowy
  15. Sulka Monika Zofia, Piotrków Trybunalski, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
  16. Żuraw Elżbieta Małgorzata, Łódź, ekonomistka
  17. Jabłoński Marek Jerzy, Łódź, emeryt – włókiennik
  18. Kowalczyk Mariusz Krzysztof, Bełchatów, technik administracji

Lista kandydatów nr 4:
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Marjan Patryk Piotr, Bełchatów, górnik
  2. Rak Jacek Krzysztof, Radomsko, elektronik
  3. Fąk Andrzej, Tomaszów Mazowiecki, emeryt – były oficer sił zbrojnych
  4. Zaborny Piotr Bogusław, Skierniewice, nauczyciel
  5. Heinzel Alicja Anna, Piotrków Trybunalski, nauczycielka
  6. Wychowałek Paweł, Jarosty, rolnik
  7. Florczyk Bernadeta Edyta, Dębniak, opiekunka dziecięca
  8. Budkiewicz Marcin, Łazów, informatyk
  9. Madejska Wiesława Agata, Brzostek, rolnik
  10. Sęk Adrian, Tomaszów Mazowiecki, mechanik
  11. Chmielarska Anna Maria, Biskupia Wola, kosmetyczka
  12. Sypka Kamil Mariusz, Głuchówek, spawacz
  13. Kleska Katarzyna Ewa, Piotrków Trybunalski, kierowca
  14. Liszewska Ewa Barbara, Skierniewice, doradca finansowy
  15. Kostrzewa Mirosław Marian, Opoczno, kierowca
  16. Gajda Jadwiga, Bełchatów, doradca klienta
  17. Grabowski Krzysztof Adam, Skierniewice, inżynier budownictwa

Lista kandydatów nr 5:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Grabarczyk Cezary Stanisław, Łódź, adwokat
  2. Spólnicka Magdalena Sylwia, Radomsko, farmaceuta
  3. Rutkowska Dorota, Skierniewice, socjolog
  4. Klatka Barbara Ewa, Tomaszów Mazowiecki, menedżer sportu
  5. Sokalski Jacek Marian, Piotrków Trybunalski, ekonomista
  6. Rożniatowski Arkadiusz Paweł, Bełchatów, pracownik obsługi klienta
  7. Telus Robert, Opoczno, technik mechanik
  8. Kuba Elżbieta Ewa, Wałowice, księgowa
  9. Janiec Roman Stanisław, Wola Przerębska, nauczyciel
  10. Senejko Andrzej Jerzy, Warszawa, adwokat
  11. Listwoń Anna Renata, Niechcice, technik farmacji
  12. Siedlecki Roman Piotr, Bełchatów, nauczyciel
  13. Bilski Kuba, Budziszewice, student
  14. Tokarski Piotr Sebastian, Tomaszów Mazowiecki, ekonomista
  15. Wolińska Sylwia, Jakubów, logistyk
  16. Kowalczyk Jan Wojciech, Kietlin, rolnik
  17. Poniatowska Ewa Justyna, Będków, nauczycielka
  18. Wężyk-Głowacka Marlena Irena, Piotrków Trybunalski, administratywista

.

Poniżej lista kandydatów do Senatu z okręgu nr 29 czyli obszaru powiatów: tomaszowskiego, opoczyńskiego, rawskiego, skierniewickiego, oraz miasta na prawach powiatu: Skierniewice.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Ambrozik Rafał Michał
Miejsce zamieszkania: Rawa Mazowiecka, Partia: nie należy do partii politycznej, Zawód: parlamentarzysta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA BAGIEŃSKIEGO

Bagieński Artur Jan
Miejsce zamieszkania: Paradyż, Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe, Zawód: nauczyciel.


Źródło: PKW

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa